Wijkteams

De gemeente werkt samen met diverse partners aan de leefbaarheid in de wijken. Daarvoor zijn twee wijkteams opgericht.

Wijkteam Oost

Gemeente:

  • Heleen de Boer, wijkmanager, h.de.boer@culemborg.nl
  • Jasper van Thiel, teamhoofd Leefbare Stad, j.thiel@culemborg.nl
  • Etienne Koot, ondersteuner, e.koot@culemborg.nl

Politie:

  • Anouar Chakkouri Laroussi; wijkagent Centrum, Nieuwstad, Oranjebuurt, Bloemenbuurt, De Hond
  • Marcel van Ballegooijen; wijkagent Terweijde en Voorkoop, m.van.ballegooijen@politie.nl
  • Gerard van den Akker; wijkagent EVA Lanxmeer, gerard.van.den.akker@politie.nl

ElkWelzijn:

  • Ineke Smit, wijkcoach, ismit@elkwelzijn.nl
  • Francis Nijhof, wijkcoach jeugd, fnijhof@elkwelzijn.nl

KleurrijkWonen:

  • Bart Frinking, woonconsulent, b.frinking@kleurrijkwonen.nl
  • Sandra de Paauw, woonconsulent, s.depaauw@kleurrijkwonen.nl  
  • John de Jager, wijkbeheerder, j.dejager@kleurrijkwonen.nl
  • Sociaal wijkteam:
  • Ineke Smit, sociaalwijkteam@swtculemborg.nl telefoon: 088 0017755
  • (bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 9.30 - 12.30 uur)

Wijkteam West

Gemeente:

  • Fikreta Ibrahimovic, wijkmanager, f.ibrahimovic@culemborg.nl
  • Pieter Otte, teamleider Vastgoed en beheer, p.otte@culemborg.nl
  • Etienne Koot, ondersteuner, e.koot@culemborg.nl

Politie:

  • Ruud Wammes, wijkagent Parijsch, ruud.wammes@politie.nl
  • Gerard van den Akker, wijkagent Achter de Poort, gerard.van.den.akker@politie.nl

ElkWelzijn:

  • Ahmed Ben Saddik, wijkcoach West, ABensaddik@elkwelzijn.nl
  • Alice Versluis, wijkcoach, alice.versluis@swtculemborg.nl

KleurrijkWonen:

  • Lianne Berends, woonconsulent, l.berends@kleurrijkwonen.nl
  • Peter Mulder, wijkbeheerder, p.mulder@kleurrijkwonen.nl

Sociaal Team Culemborg:

  • Jeannette Pot, consulent, sociaalwijkteam@swtculemborg.nl
  • telefoon: 088 0017755 (bereikbaar op maandag en woensdag van 9.00 tot 13.00 uur en op vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur)

Openingstijden

maandag 9.00 - 16.00 uur
dinsdag 9.00 - 19.00 uur
woensdag 9.00 - 16.00 uur
donderdag 9.00 - 16.00 uur
vrijdag 9.00 - 12.00 uur

Wij werken op afspraak

Bezoekadres

Ridderstraat 250 (ingang Oostersingel)
4101 BK Culemborg

Postadres

Postbus 136
4100 AC Culemborg

Informatiemagazine - voorzieningen en stratengids
 

Contact

Telefoon 0345 477 700
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag van 9.00 - 16.00 uur
Vrijdag van 9.00 - 12.00 uur

E-mail info@culemborg.nl

Wij zijn bereikbaar via

© 2023 Gemeente Culemborg