Nieuw e-loket parkeerproducten en inrijontheffingen
Het e-loket van parkeerzaken is van maandag 15 september 14.00 uur tot woensdag 17 september 9.00 uur niet beschikbaar.
Gehighlighte tekst: Heeft u voor maandag, dinsdag of woensdag 15 t/m 17 september een dag-inrijontheffing nodig? Regel dat dan vóór maandagmiddag 15 september 13.00 uur.
Nieuw e-loket
Vanaf woensdag 17 september 9.00 uur werkt het nieuwe e-loket. U komt vanzelf op de juiste pagina terecht, via de knop ‘Online aanvragen’ op een van de pagina's over parkeervergunningen of inrijontheffingen.
U logt daarna in via DigiD of E-herkenning (bedrijven) zoals u gewend bent.
Heeft u op dit moment een actieve parkeervergunning of (inrij)ontheffing voor heel 2025?
Dan hoeft u niets te doen. Een product dat al geldt, loopt gewoon door. Alleen het e-loket is tijdelijk niet beschikbaar.
Wilt u uw kenteken(s) of adres wijzigen?
Houd dan rekening met de tijdelijke stop van het e-loket. U kunt vanaf woensdag 17 september 9.00 uur via het nieuwe e-loket uw product wijzigen.
Bezoekersregeling (2Park)
Maakt u gebruik van de bezoekersregeling 2Park? Dan moet u na 17 september 9.00 uur een nieuw account aanmaken.
Saldo dat u nog heeft/had op 2Park, wordt automatisch overgezet naar uw nieuwe account. U hoeft hier zelf niets voor te doen.
Bewoners met een 2Park account hebben een e-mail ontvangen. Hierin staan de stappen die zij moeten doorlopen voor de nieuwe Bezoekersregeling.